LOLO

O nas

Już od 2011 roku, od kiedy istnieje nasza pizzeria, oferujemy Państwu najwyższej jakości pizze i dania ręcznie przygotowane w naszej kuchni stale podnosząc jakość i wprowadzając nowe pozycje wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Szef pizzeri posiada ponad 22-letnie doświadczenie przygotowaniu pizzy, zdobyte w wielu lokalach, także w Szwecji w Tranemo, gdzie przez długi czas pracował jako pizzerman w znanym lokalu „Midway”.

Do naszych pizz i sosów stosujemy przyprawy niespotykane w innych lokalach w Polsce, specjalnie sprowadzane dla nas ze Szwecji.

Nasze pizze pieczone są w specjalnym piecu na kamiennych płytach (szamocie) dzięki czemu są idealnie spieczone i uzyskują niepowtarzalny aromat tradycyjnie przygotowanego włoskiego ciasta.

U nas także nasi Klienci mają niespotykaną gdzie indziej możliwość zamówienia największej w okolicy, oferowanej w stałym menu, pizzy o średnicy 70cm!

Posiadamy także VIP ROOM – specjalne oddzielne pomieszczenie dla grup chcących bawić się lub świętować okazję we własnym gronie. Konieczna rezerwacja telefoniczna.

Zapraszamy do naszego lokalu!


Pizzeria „Lolo”
ul, Centralna 153 B
44-323 Połomia